Výsledky súťaže

Poradie škôl v hlasovaní verejnosti

1. miesto – počet hlasov 18 364 - Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava
2. miesto – počet hlasov 18 169 - Základná škola Strážske Mierová 1
3. miesto – počet hlasov 2 045 - Základná škola Sama Tomášika s materskou školou Lubeník

Víťazovi súťaže týmto srdečne gratulujeme, a veríme, že lokálny fotovoltický zdroj prinesie žiakom ako i učiteľom školy radosť a najmä úžitok v podobe kvalitnejšieho a efektívnejšieho vzdelávania vďaka ušetreným finančným prostriedkom.

Súťažiacim na 2. a 3. mieste prajeme veľa kreatívnych chvíľ a zábavy pri tvorbe výrobkov vytvorených pomocou laserových rezačiek, množstvo atraktívnych experimentov k fotovoltike s novými vzdelávacími pomôckami.

Aké výhry školy získali?

Zoznam víťazov vyžrebovaných spomedzi hlasujúcich, ktorí získavajú solárnu power banku v hodnote do 100 €.
Všetkým výhercom blahoželáme a prajeme im mnoho slnečných dní nabitých čistou energiou.

Zlatica M., Bratislava
Emília V., Revúca